Royal Dwarf | Royal Queen Seeds

 
 
délka květu  Délka květu: 8-9 týdnů
výnos  Výnos: Nízký
genotyp   Genotyp: 60% Sativa, 30% Ruderalis, 10% Indica
výška  Výška: Malá (do 1m)
obsah THC a CBD  Obsah THC: Střední (10-15%)
obsah THC a CBD  Obsah CBD: Nízký (do 1%)
léčebné   Léčebné: Stres
efekt  Efekt: Fyzické omámení
chuť  Chuť: Citrus, sladký
outdoorINDOOR  Umístění: Venku, uvnitř
   
Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Skladem. Expedujeme každý pracovní den. (1 ks)
Varianta
349 Kč 579 Kč od 349 Kč    
Kategorie Royal Queen Seeds
 

 ! VEŠKERÉ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY JSOU URČENY KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM, INFORMACE O PRODUKTECH JSOU PŘEVZATY OD  JEDNOTLIVÝCH VÝROBCŮ ! PŘÍPADNÉ ZNEUŽITÍ SE TRESTÁ DLE ZÁKONA !

Díky své kompaktní struktuře a těsným palicím je ideální pro pěstování v omezených prostorách, indoor nebo outdoor. Jedná se o mix některých z našich nejlepších samonakvétacích strainů, které byly zkříženy s výjimečnou samičí rostlinou Skunku a poté se dále zpětně zkřížily se samonakvétací rodičovskou rostlinou, aby si uchovaly svoji úžasnou samonakvétací schopnost.

Díky Skunku má tato varieta odlišnou příchuť a dává mírně větší výnos než ostatní samonakvétací variety. Tato kompaktní rostlina dokáže produkovat až 80 g na rostlinu. Podobně jako většina hybridů Skunku, má Royal Dwarf velmi silné aroma a tvrdé palice pokryté pryskyřicí.

Nízký a mohutný Royal Dwarf roste rychle a dosahuje průměrné výšky 40 až 70 cm. Ke sklizni je připraven za pouhých 8 až 9 týdnů. Jeho účinek je velmi podobný jako u dobré, staré variety Skunku. Přináší mírné sociální high a relaxační účinek body stoned. Tato nízká a snadno rostoucí rostlina je vynikající pro každého sběratele, který by si rád vyzkoušel odlišnou samonakvétací varietu.

Značka Royal Queen Seeds
Výnos Nízký
Obsah THC Střední (10-15%)
Obsah CBD Nízký (do 1%)
Typ kvetení Automat
Typ pohlaví Feminizované
Umístění Venku, Uvnitř
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.