Royal Cheese Automatic | Royal Queen Seeds

 
 
délka květu  Délka květu: do 8 týdnů
výnos  Výnos: Střední
genotyp   Genotyp: Sativa 30%, Indica 50%, Ruderalis 20%
výška  Výška: Malá (do 1m)
obsah THC a CBD  Obsah THC: Střední (15-20%)
obsah THC a CBD  Obsah CBD: Střední (1-5%)
léčebné   Léčebné: Stres
efekt  Efekt: Uvolňující
chuť  Chuť: Sýrová, pikantní
outdoorINDOOR  Umístění:  Uvnitř, venku
Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
539 Kč 819 Kč od 539 Kč    
Kategorie Royal Queen Seeds
 

 

! VEŠKERÉ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY JSOU URČENY KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM, INFORMACE O PRODUKTECH JSOU PŘEVZATY OD  JEDNOTLIVÝCH VÝROBCŮ ! PŘÍPADNÉ ZNEUŽITÍ SE TRESTÁ DLE ZÁKONA !

Royal Cheese je jedním z našich strainů, které jdou nejvíce na odbyt, a které si získaly oblibu právě díky svému jedinečnému, silnému aroma i chuti. Cheese má vůni, která se nepodobá žádnému jinému strainu. Popularitu si zřejmě získávají i naše samonakvétací strainy, zejména díky tomu, že se dají tak snadno pěstovat. Tento strain, Royal Cheese Automatic, nabízí skvělou chuť Cheese v kombinaci s genetickým základem pro snadné pěstování, kterým je obohacen z našich nejlepších samonakvétacích strainů.

Tato nová samonakvétací varieta má, podobně jako původní Cheese založený na genetice Skunku, velmi pronikavé aroma a silnou chuť. Jedná se o hlavní atributy této vynikající malé rostliny, která dokáže vyrůst ze semínka a dozrát ke sklizni za pouhých deset týdnů.

Dorůstá do maximální výšky zhruba 100 cm, a i když některé rostliny s velkým výnosem mohou být vyšší, většina jich dosáhne nižší než uvedené výšky. Při pěstování v dobrém prostředí nabízí Royal Cheese Automatic velkorysé výnosy dosahující v optimálních podmínkách až 210 gramů na rostlinu, přičemž průměrný výnos dosahuje 160 gramů na rostlinu.

Royal Cheese Automatic je vynikající strainy pro všechny, kdo si oblíbili vůni a chuť Cheese, zároveň ale touží po přínosech snadného pěstování, které samonakvétací strainy nabízejí. 

Značka Royal Queen Seeds
Výnos Střední
Obsah THC Střední (10-15%)
Obsah CBD Střední (1-5%)
Typ pohlaví Feminizované
Umístění Venku, Uvnitř
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.