Easy Bud | Royal Queen Seeds

 
 
  • 1 z 2
délka květu  Délka květu: do 8 týdnů
výnos  Výnos: Střední
genotyp   Genotyp: Sativa 15%, Indica 55%, Ruderalis 30%
výška  Výška: Střední (do 1,5m)
obsah THC a CBD  Obsah THC: Střední (do 10-15%)
obsah THC a CBD  Obsah CBD: Nízké (do 1,5m)
léčebné   Léčebné: Stres
efekt  Efekt: Uvolňující
chuť  Chuť: Sladká, citrusová
outdoorINDOOR  Umístění:  Venku, uvnitř
Dostupnost Zvolte variantu Vyprodáno Vyprodáno
Varianta
359 Kč 599 Kč od 359 Kč    
Kategorie Royal Queen Seeds
 

 

 ! VEŠKERÉ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY JSOU URČENY KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM, INFORMACE O PRODUKTECH JSOU PŘEVZATY OD  JEDNOTLIVÝCH VÝROBCŮ ! PŘÍPADNÉ ZNEUŽITÍ SE TRESTÁ DLE ZÁKONA !

Easy Bud je velmi podobný samonakvétacímu strainu White Dwarf. Jedná se o kříženou varietu mezi samonakvétacím strainem Ruderalis a silným Indica. Díky genetice samonakvétací Ruderalis lze tento strain pěstovat téměř kdekoliv, a navíc přejde po pouhých pár týdnech automaticky do květu. Genetika Indica mu zase propůjčuje silnější kuřivo a relaxační tělesný účinek.

Easy Bud vyroste a vykvete ze semínka za pouhých 8 až 9 týdnů. Rostliny zůstávají nízké, dorůstají v průměru do výšky 50 až 60 cm

Na tak nízkou a snadno rostoucí rostlinu dává Easy Bud slušný výnos, v dobrých podmínkách to je zhruba 100 g na rostlinu. Palice mají vcelku silnou vůni po Skunku a sladkou chuť. Jedná se o vynikající varietu pro lidi, kteří chtějí jednoduše příjemné a snadné pěstování. Ať už jste začátečník nebo prostě jen chcete vyzkoušet pěstování něčeho jiného, s Easy Bud to bude snadné.

Značka Royal Queen Seeds
Výnos Střední
Obsah THC Střední (10-15%)
Obsah CBD Nízký (do 1%)
Typ pohlaví Feminizované
Umístění Venku, Uvnitř
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.