Auto Bluemazar | Dutch Passion

 
 
délka květu  Délka květu: 8-10 týdnů
výnos  Výnos: Střední 
genotyp   Genotyp: Indica
výška  Výška: Malá (do 1m)
obsah THC a CBD  Obsah THC: Vysoký (15-20%)
obsah THC a CBD  Obsah CBD: Nízký (do 1%)
léčebné   Léčebné: Bolest
efekt  Efekt: Šťastný
chuť  Chuť: Pikantní
outdoorINDOOR  Umístění: Venku, uvnitř
   

 

 

Dostupnost Vyprodáno
Varianta
769 Kč    
Kategorie Dutch Passion
 

! VEŠKERÉ NÁMI NABÍZENÉ PRODUKTY JSOU URČENY KE SBĚRATELSKÝM ÚČELŮM, INFORMACE O PRODUKTECH JSOU PŘEVZATY OD  JEDNOTLIVÝCH VÝROBCŮ ! PŘÍPADNÉ ZNEUŽITÍ SE TRESTÁ DLE ZÁKONA !

Konopná semínka Blue AutoMazar® představují kombinaci dvou legendárních, původních samonakvétacích variet Dutch Passion, jejichž křížením vznikl vynikající nový, silný hybrid. Jedná se o křížence AutoBlueberry® a AutoMazar®, tedy dvou z nejoblíbenějších konopných variet.

Blue AutoMazar lze sklízet zhruba 75 dnů od vyklíčení, indica a sativa jsou v něm zastoupeny v poměru 75% : 25%. S touto variantou můžete získat rostliny konopí, které budou směsí genetiky obou rodičů, některé budou ale připomínat spíše AutoBlueberry a jiné původní AutoMazar.

V květu tato varieta pěstitele odmění ovocným aroma s mnoha odstíny, v nichž se občas objeví také závan koření, pepře a zemitosti.Účinek je silný, vyvolává pocit štěstí a na tělo působí sedativně. 

Značka Dutch Passion
Výnos Střední
Obsah THC Vysoký (15-20%)
Obsah CBD Nízký (do 1%)
Typ kvetení Automat
Typ pohlaví Feminizované
Umístění Venku, Uvnitř
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.